ارسال رایگان برای خریدهای بالای 200 هزار تومان

اپلیکیشن

نحوه اضافه کردن آیکون میانبر سایت کالا کاشانه به صفحه اصلی گوشی به صورت اپلیکیشن

سیستم عامل اندروید

ابتدا مرورگر کروم دستگاه خود را اجرا کنید. این مرورگر در منوی اپلیکیشن‌های دستگاه وجود دارد. سپس وارد سایت kalakashane.ir شوید .

پس از مراجعه به سایت کالا کاشانه ، آیکون منوی مرورگر کروم ( سه نقطه ) را انتخاب کرده و گزینه Add to home screen و یا گزینه install app را لمس کنید. و سپس گزینه add را انتخاب کنید .

پس از انجام این عمل آیکون سایت کالا کاشانه به صفحه اصلی دستگاه اندرویدی شما اضافه می‌شود. این آیکون مانند یک آیکون عادی و کاملا شبیه به آیکون سایر اپلیکیشن‌های شما نمایان خواهد شد و قابل جا به جایی است.

اغلب مرورگرهای معروف قابلیت اضافه کردن آیکون سایت به صفحه اصلی دستگاه را دارند. اگر بنا به هر دلیلی از مرورگر کروم استفاده نمی‌کنید و مرورگرهای دیگری را بر روی دستگاه خود نصب کرده‌اید، احتمالا آن‌ها هم قابلیت اضافه کردن آیکون سایت کالا کاشانه به صفحه اصلی دستگاه را دارند. بدین منظور باید دنبال گزینه‌هایی همچون Add to homescreen، Create a homescreen shortcut و … باشید. در نسخه اندرویدی مرورگر فایرفاکس به منظور اضافه کردن آیکون به صفحه اصلی دستگاه کافیست که به سایت kalakashane.ir مراجعه کرده و سپس از منوی مرورگر گزینه Add to Home Screen را انتخاب کنید.

*

سیستم عامل آی او اس (آیفون، آیپد و …)

ابتدا مرورگر سافاری (Safari) دستگاه آی او اسی خود را اجرا کرده و وارد سایت kalakashane.ir شوید . سپس آیکون مربوط به اشتراک‌گذاری یا Share موجود در رابط مرورگر سافاری را انتخاب کنید. این آیکون با یک مستطیل و فلشی در درون آن قابل مشاهده است. حال در بخش زیرین پنجره باز شده گزینه Add to Home Screen را انتخاب کنید. و سپس گزینه add را انتخاب کنید .

پس از انجام این عمل آیکون سایت کالا کاشانه به صفحه اصلی دستگاه اپل شما اضافه می‌شود. این آیکون مانند یک آیکون عادی و کاملا شبیه به آیکون سایر اپلیکیشن‌های شما نمایان خواهد شد و قابل جا به جایی است.

دقت داشته باشید که سایر مرورگرهای توسعه داده شده برای سیستم عامل آی او اس اپل نظیر نسخه آی او اسی مرورگر کروم قابلیت اضافه کردن آیکون سایت به صفحه اصلی دستگاه را ارائه نمی‌کنند. اپل در سیستم عامل آی او اس محدودیت‌هایی تعیین کرده که از انجام این عمل جلوگیری می‌کنند.