پرداخت وجه سفارش در محل

نحوه ارسال سفارشات

ارسال سفارشات به چند روش انجام می شود :

1- ارسال توسط تیپاکس :

در این روش سفارشاتی که مشتریان تمایل داشته باشند که ظرف مدت 48 ساعت بدستشان برسد با شرکت تیپاکس ارسال می شود .که بدلیل محدود بودن شعب این شرکت در سراسر کشور برای روستاها و بعضی شهرها امکان ارسال با تیپاکس وجود ندارد.

(در این حالت هزینه ارسال به عهده مشتری و به صورت پسکرایه خواهد بود . همچنین مبلغ فاکتور باید به صورت آنلاین تسویه شده باشد .)

2 - ارسال توسط شرکت پست :

در این روش تمام سفارشات ( پرداخت آنلاین و پرداخت در محل ) توسط شرکت پست و برای تمام نقاط کشور ارسال می شود که زمان تحویل سفارشات کمی بیشتر از تیپاکس خواهد بود .

3 - ارسال توسط پیک و اسنپ :

سفارشات تهران توسط سیستم حمل و نقل تیپاکس و شرکت پست انجام خواهد شد . و به همین دلیل سفارشات 48 تا 72ساعت بعد به دست مشتریان گرامی خواهد رسید.چنانچه مشتریان تمایل به ارسال سریعتر داشته باشند می توانند هنگام ثبت سفارش گزینه پیک را انتخاب کنند تا با پرداخت هزینه پیک ، سفارش مورد نظر با پیک ارسال شود.

توجه 1 : ارسال با پیک فقط برای سفارشاتی که بصورت آنلاین پرداخت شده باشند امکان پذیر می باشد ، و برای سفارشات پرداخت در محل ، امکان ارسال با پیک مقدور نیست.

توجه 2 : ارسال با پیک فقط برای شهر تهران میسر می باشد .

توجه 3 : برای سفارشات بالای 300 هزار تومان ، هزینه ارسال با پیک ، بصورت پسکرایه خواهد بود و هزینه آن به عهده خریدار می باشد .

4- ارسال توسط وانت اسنپ و باربری :

کالاهای بزرگ و سنگین ( از قبیل میز ، کمد و صندلی و ... )که امکان ارسال آنها توسط تیپاکس و پست وجود ندارد ، برای شهر تهران توسط وانت اسنپ و برای سایر شهرها توسط باربری ارسال می شود .

در این حالت هزینه ارسال به عهده مشتری بوده و بصورت پسکرایه می باشد .